Форум про заробіток в Інтернеті

Суббота, 04.05.2024, 22:44

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Робота вдома - Заробіток і як заробити гроші в інтернеті. Інвестиції в сайт | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Заробіток і як заробити гроші в інтернеті. Інвестиції в сайт » Як заробити в інтернеті » Новий грандіозний проект в Інтернеті - MICS Capital (Микс капитал) » Робота вдома
Робота вдома
ГістьДата: Среда, 04.01.2012, 21:01 | Сообщение # 1
Группа: Гости





РОБОТА НА ДОМУ !!!!
УВАГА! Я НЕ ПРОПОНУЮ РОБОТУ ПО ОБРОБЦІ ЕЛ. ПОШТИ АБО РЕДАГУВАННЮ ТЕКСТУ ПРОСТО ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ.
ДОБРИЙ ДЕНЬ! Не покидайте цю сторінку відразу - насправді класна річ, почитайте - зараз або у вільний час, добре обдумайте, а там як знаєш ... Якщо зацікавитесь - посилання на сайти дам в особистому листі. Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей (наприклад, інші Інтернет - проекти вимагають вкладень до 900 $) і працюючи всього по кілька годин на день, то ця інформація для Вас. Але для цього буде потрібно добре попрацювати близько тижня по кілька годин на день. Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50 грн. на гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства - ось це і багато іншого справжній обман! Люди прагнуть працювати вдома - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. ЗАПАM'ЯТАЄТЕ: НЕ існує справжніх вакансій "складача тексту" і "співробітників по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою т.з. "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від Ваших зусиль. Це - дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього кілька хвилин, Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ви цього захочете! Я пропоную Вам справу, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою ви це читаєте - але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця. Наткнувся я на ЦЕ, абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 грн. Я подумав, що це має бути черговий гачок для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що це за Herbalife - Оріфлейм там пропонують. Протягом 2-х днів я зареєструвався більш ніж на 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!! Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 80 грн., хто по 40 грн. Пиши «пропало» - подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження - 3 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 100 грн. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 2500 грн. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий. На кінець 2 місяця, я одержав 8673 грн. І гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить від 3-6 грн. І це все тільки завдяки вкладенню 18 грн.! Я був у дуже поганому фінансовому становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу ... Я придбав усе, що мені треба. І це дуже до речі, погодьтеся!? Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ!! А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився! Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше ЧОМУ ...!
Я Вам обіцяю, що якщо ви будете У ТОЧНОСТІ дотримуватися нижче перераховані інструкції, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО. І ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн. ... ВАЖЛИВО, ЩО ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн. і БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців! ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Увійдіть у систему webmoney. Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Далі необхідно покласти на свій рахунок 18 грн. (Трохи більше, тому що при здійсненні переказу система знімає 0.5% переказаної суми, тобто Ви повинні будете переказати по 3 грн. 15 коп., В сумі - 18 грн. 90 коп. УВАГА У ПРОГРАМІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ЛИШЕ U-гаманці.). Від себе зазначу, що зручно поповнити електронний гаманець зі спеціальних автоматів по прийому платежів, які часто розташовуються по всьому місту. Однак, такі автомати знімають комісію, яка, як правило, в межах 5% від суми платежу. Також можна поповнити електронний рахунок в банку. Як тільки Ви покладете на свій гаманець 18 грн. 90 коп. - все готово, можете переходити до наступного кроку!
2. Необхідно перевести по 3 грн. 15 коп. (15 коп. Знімається службою переказу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків. Для того щоб здійснити переказ, необхідно зайти на сайт webmoney.ru. Потім, якщо ви ще не ввійшли під своїм ім\'ям, натисніть на посилання РЕЄСТРАЦІЯ, яка розташовується в самому верху сторінки, і виділена синім кольором. Далі за підказками системи webmoney. ВАЖЛИВО! Переказ потрібно здійснювати на рахунок, а не на e-mail. Важливо! Після всіх відправлень ви відправляєте на e-mail, finance@ukrgarant.com наступну інформацію: номер Вашого гаманця, дату, час відправлення, U-гаманець, на який Ви відправляли гроші та відправлену суму. Щоб отримувати дохід, необхідно переказати на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп., інакше ви просто не будете включені в систему мережними модераторами webmoney transfer і не зможете зняти Ваші гроші (3 грн. 15 коп. - це відправлена Вами сума, з якої одержувач отримує рівно 3 грн.) Отже, перекажіть по 3 грн. 15 коп. на кожен з таких рахунків:

1-U168343482027
2-U184112844468
3-U189286537256
4-U284950546523
5-U476460184615
6-U275946462011

ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно переказати НА КОЖЕН із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп. - інакше, мережними модераторами webmoney-гаманців, ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші.
3. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп\'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ій - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місці 5-ого! А у 6-ий номер, який виявився порожнім, впишіть номер ВАШОГО гаманця! Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам ДОХІД У 5 000-10 000 ГРН. ЦЕ МІНІМУМ! протягом двох місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при тому в геометричній прогресії). ОТЖЕ, коли ви досягнете першої ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ !!!!!!! ЦЕ ВАРТО 18 грн. і ЗОВСІМ НЕ Важкої роботи! ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО КЛАС ! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра ....! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах пошуку роботи, форумах, дошках оголошень. Нехай Вам щастить! Дійте! Погано живуть ті, хто все життя лише збираються жити! РИЗИКНЕМО!!! АДЖЕ НІЧОГО, КРІМ 18 ГРН. НЕ ВТРАЧАЄМО!! P.S. Корисна інформація як поширювати інформацію у форумах (дошках і ін. відповідних місцях)
1. Відкриваємо пошукову систему (Google, Yandex, тощо…) 2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум удаленная работа» або «форум робота надому» або «форум как заработать в интернете» і т. д. і т. п. (без лапок, на укр. або рос. мові). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання, які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу (розділи про вакансії). 3. Візьмемо який-небудь сайт про роботу - потрібно ввести дані: В поле --- «посаду» - наприклад, «співробітник для віддаленої роботи на дому», або «незалежний менеджер» і т. п. - У полі «вік» - вкажіть «з 18 до 55». - «Освіта та Досвід роботи» - пропустіть, (хоча в освіті раджу поставити «Середня»). - «Заробітна плата» - «від $ 1000». - «Пол» - не має значення. - «Графік роботи» - «вільний» - «Зайнятість» - «будь-яка». - «Місто» - Ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться. Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Києва, Донецька і Луганська, то людина, скажімо, з міста Одеси ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО. Перші тиждень, а може і півтора тижні у Вас не буде ніякого доходу, тому що Ваші клієнти будуть читати цей текст, створювати інтернет-гаманець і класти туди гроші. На все це їм потрібно трохи часу. Але потім, ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ, Ви відчуєте якийсь такий «затяжний» результат! Це ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА! А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а тільки виграє! Скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зроблю 15 грн., перебуваючи на 6 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж МІНІМУМ 200 розміщень із моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 - це вже 75 грн. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають - мій дохід 375 грн. І т.д. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1875 грн. прибутку (я на 4 позиції). Далі, веселіше ... PS: Ліричний відступ. Я зрозумів, у чому була причина моєї недовіри до даної системи. Хіба можна навіть уявити собі, що в наш катастрофічно важкий час для пошуків заробітку можна зрубати грошей (грубо кажучи) на рівному місці? Проте, варто додати. По-перше, так дійсно, в Мережі важко знайти реальну роботу, до якої ми звикли. Я кажу про перебирання папірців, складання звітів, принеси-подай і все таке інше. Якщо шукати роботу саме в такому контексті, то можна втратити багато часу. А час гроші. У випадку якщо Вам пощастить, і Ви знайдете ту дистанційну роботу, на яку сподівалися, ОБОВ'ЯЗКОВО напишіть мені. Я хоч порадію за Вас! По-друге, я не стверджую, що гроші посипляться на Вас дощем з 100 $ банкнот. Це було б нечесно з мого боку. Потрудитися доведеться. А виходить, відповідає тому знущальному прислів'ю: безкоштовний сир у мишоловці. Необхідно зацікавити людей. Деякі люди почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що форуми рясніють подібними оголошеннями і закликами - ЦЕ НЕ ТАК! Це найдієвіша і найнадійніша на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках: 1) якщо він не відправив суми на 6 інтернет-гаманців, 2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 60 форумів. Коротко про те, як все влаштовано: УВАГА! Людина бере участь в системі тільки в тому випадку, якщо вона внесена до списку (webmoney waiser). Вказаний сервіс є прихованою системою webmoney. ЧОМУ – зрозуміло! Для цього необхідно зробити перерахування не менш 3 грн. на 6 гаманців! Після переказу ОБОВ'ЯЗКОВО вказати в ел. листі на finance@ukrgarant.com номери U-гаманців, що отримали перераховані Вами кошти, тому що модератор сайту веде системний облік платежів абонентів та складає список користувачів. Тільки коли вас внесуть у цей список і ви отримаєте подальші інструкції, як швидко заробити і тим самим легалізуете свої дії. Обдурити систему реєстрації списку webmoney - гаманців вкрай складно, та і невигідно. Кожен комп'ютер має ім'я. Кожна людина має паспортні дані і без них не зняти гроші. ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ? Система Webmoney, зацікавлена у розвитку та процвітання цього виду бізнесу, тому що має 0.5% з кожного грошового переказу - дуже гарний прибуток і вигода від переказів декількох сотень тисяч - мільйонів учасників, Ви, відповідно - теж. Організатори системи контролюють всі процеси цього проекту. Інтернет зростає, і кожен день з'являються все нові і нові користувачі. Тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці оголошення кожен день. Вибір залишається за вами. І саме Вам вирішувати, чи хочете Ви змінити своє життя на краще або продовжувати топтатися на одному місці. Проект був створений лише в січні 2011 р. БУДЬТЕ УВАЖНІ! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
 
ГостьДата: Четверг, 09.02.2012, 03:47 | Сообщение # 2
Группа: Гости





хуйня піздьош!
 
ГостьДата: Четверг, 19.07.2012, 19:01 | Сообщение # 3
Группа: Гости





ЕЖЕДНЕВНЫЕ ВЫПЛАТЫ - ГАРАНТИЯ СТАБИЛЬНОСТИ ЗАРАБОТКА. НАЧНИ ЗАРАБАТЫВАТЬ ПРЯМО СЕЙЧАС С САЙТОМ http://nsmc.view-php.com .
 
ГостьДата: Среда, 22.08.2012, 00:53 | Сообщение # 4
Группа: Гости





РАБОТА В ИНТЕРНЕТЕ НА ДОМУ.
Здравствуйте, меня зовут Татьяна. Я хочу поделиться с Вами методом зарабатывания денег в сети Webmoney.
Простой заработок в интернете. Прибыль зависит только от ВАС! Так что если вы целеустремлённый человек -попробуйте - и у Вас получится! Читайте очень внимательно!!! Для достижения результата потребуется хорошо поработать около 2 недель по 3 часа в день (это мин.). Вы можете зарабатывать в зависимости от ваших усилий. Люди хотят работать в уютной обстановке дома - вот почему они откликаются на объявления.
ЧИТАЯ ЭТО, ВЫ МОЖЕТЕ ИЗМЕНИТЬ СВОЮ ЖИЗНЬ, как я изменила СВОЮ!!! Наткнулась я на ЭТО ОБЪЯВЛЕНИЕ совершенно случайно, когда искала работу для дополнительного заработка, найдя статью, в которой говорилось, что требуются сотрудники для работы на своём ПК в домашних условиях. Доход говорился высокий. Я подумала, что это должно быть очередной фишкой для лохов, но решилась всё-таки дочитать до конца и узнать, что за ФИГНЮ МНЕ предлагают… Дальше там говорилось,что надо послать по 3 гривны на 7 Internet-кошельков системы «WebMoney», которые ниже перечислены. Потом вычеркнуть первый кошелёк из списка, тем самым,сместив список на одну строчку вверх. В результате чего седьмая строчка освобождается, куда Вы вписываете номер своего Internet-кошелька. Затем Вы закидываете данное сообщение, но уже с ВАШИМИ ДАННЫМИ на седьмой строчке, на100 разных форумов - НИКАКИХ УЛОВОК !!! Ну, я поразмыслила и подумала, что в принципе НИЧЕГО НЕ ТЕРЯЮ - кроме 21 гривны, деньги небольшие, ЗАТО У МЕНЯ ПОЯВЛЯЕТСЯ ШАНС!ЗАРАБОТАТЬ. И этот шанс СТОИТ ЭТОЙ НЕ БОЛЬШОЙ СУММЫ, которую я, конечно же, могу себе позволить. И я решила попробовать.…Установила WebMoneyKeeper Classic (http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe ) и создала себе Интернет-кошелёк, перечислила всем участникам акции по 3 гривны и начала рассылать эти объявления по разным форумам и доскам объявлений. В течение 4-х дней я зарегистрировалась на более чем 70 бизнес форумах и бесплатных досках объявлений. Прошла неделя, заглянула в свой Интернет кошелек, и угадайте ЧТО??? Поступлений ни каких нет вообще !!! А разные участники пишут, что за неделю заработали кто по 100, кто по 300 у.е… Пиши пропало, подумала я, попала в очередной лохотрон, желая заработать за пару недель тысячи долларов, наивная оказалась .Ну и бросила это занятие, так и не дослав свое объявление до 100 форумов. Ещё через неделю (ради любопытства) заглянула в свой Интернет кошелек. Смотрю, всего одно поступление - 3 гривны. Да, думаю, дело не стоящее, случайность. Ещё через 1,5 недели я все-таки снова открыла свой Интернет кошелек, а в нем уже около 650 гривен. Откуда? Не понятная картина, но всё равно за 1 месяц 650 гривен. Это очень мало, как пишут предыдущие участники – они за 1 месяц заработали 6000-7000 гривен. И вдруг, после 1 месяца началось самое интересное:на мой кошелёк стали приходить деньги КАЖДЫЙ ДЕНЬ, спустя ещё 2 недели на моем счету уже было более 4000 гривен. После этого я отправила свои объявления ещё более чем на 150 форумов. РЕЗУЛЬТАТ БЫЛ ОШЕЛОМЛЯЮЩИЙ. По-прошествии всего 2,5 месяцев, я заработала чуть больше 15000 грн. И деньги идут каждый день. Каждые несколько минут на мой счёт в среднем поступает мин. по 10 гривен. И это все только за цену в 21 гривну!!! Я не поверила, что это работает, пока не начала получать переводы со всей страны… Я купила себе все, в чем нуждалась… И это очень кстати, согласитесь!.. Моя работа теперь - это каждый день по 2-3 часа в Интернете и ВСЁ!!!!

Теперь, я расскажу Вам, как это работает, и самое главное ПОЧЕМУ…! Я Вам обещаю, что если вы будете В ТОЧНОСТИ, соблюдать все ниже перечисленные инструкции, то вы начнете получать НАМНОГО БОЛЬШЕ ДЕНЕГ, чем Вы думали. Согласитесь, это просто!!! И ЭТО СОВЕРШЕННО ЛЕГАЛЬНО. И ВАШ ВКЛАД СОСТАВИЛ ВСЕГО 21 гривну... ЭТО НЕ ОБМАН И ПРИ ЭТОМ ВЫ НИЧЕМ НЕ РИСКУЕТЕ. ЭТО РАБОТАЕТ!!! ВНИМАНИЕ!!! ПРОЧТИТЕ ЭТО НЕСКОЛЬКО РАЗ! Следуйте инструкциям в ТОЧНОСТИ и вы останетесь довольны.!!! ВОТ ТЕ САМЫЕ

3 ШАГА К УСПЕХУ:

1 ШАГ.

Зарегистрируйтесь в системе WEBMONEY, которая находится по адресу http://www.webmoney.ru. Хорошенько ознакомьтесь с данной системой, как она работает. Далее установите WebMoney Keeper Classic(http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe), создайте себе Интернет-кошелёкWMU-UAN и положите на свой счет 25 гривен, (21 гривна для перевода по 3 гривны на 7 предложенных интернет кошельков и несколько копеек - это комиссия, за каждый перевод система снимает 0,8%.) Как это можно сделать? Все способы описаны по адресу http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/., лично я пополнила счет в ближайшем пункте пополнения. Выбирайте тот, который наиболее удобен для вас –и действуйте!

2 ШАГ:

Теперь нужно перевести по 3 гривны на каждый из ниже перечисленных кошельков. Как это сделать? Заходим на сайт http://www.webmoney.ru и в розделе Вы делаете перевод таким оброзом «передать WM» -> нажимаем‚ дальше нужно указать номер кошелька на который будет совершён перевод Кому: (например указываем 1.U301397741548 кашелек из семи). Дальше вы указываете «Сумма WMU» : 3,00 . Дальше в «Примичание»:ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно написать «прошу внести меня в список Web-money»(без кавычек). Способ подтверждение транзакции: СМС подтверждение. Код подтверждения приходит на ваш моб. номер нажимаете кнопку Отправить. Приходит код, вы его вписываете, дальше Вы нажимаете кнопку "Ок" и тогда сетевые модераторы включат вас в систему, иначе вы не сможете обналичить доход. Повторите так с каждым из 7-ми кошельков приведенных ниже. Итак, отправьте по 3 гривны на каждый из следующих кошельков:

1. U498020011597

2. U657231169040

3. U149102284068

4. U410335041323

5. U405626147635

6. U225401912936

7. U707103180274

ПОВТОРЯЮ: чтобы получать доход необходимо отправить НА КАЖДЫЙ из ЭТИХ 7 кошельков по 3 гривны — иначе сетевыми модераторами webmoney кошельков вы просто не будете включены в систему и не сможете обналичить доход.Теперь ВНИМАНИЕ!!! После того, как Вы выполнили ШАГ 2, скопируйте к себе на компьютер весь этот текст от начала и до конца. В скопированной статье удалите из списка кошельков ПЕРВЫЙ (ВЕРХНИЙ) кошелёк и переместите 2-ой кошелёк наместо 1-го, который Вы стёрли, 3-ий - на место 2-го, 4-ый - на место 3-го, 5-ый- на место 4-го, 6-ой - на место 5-го и 7-ой - на место 6-го ! А в 7-ой номер,который оказался пустым, ВПИШИТЕ НОМЕР Вашего КОШЕЛЬКА!!!

3 ШАГ.

Разместите эту статью (или объявление соссылкой на страницу, которую вы без труда можете сделать на одном из бесплатных сайтов, например, http://narod.yandex.ru/, ссылку на страницу размещайте на форумах но НЕ МЕНЕЕ, ЧЕМ на 50-100 ФОРУМАХ и НОВОСТНЫХ ЛЕНТАХ (News Groups). ЗАПОМНИТЕ - ЧЕМ БОЛЬШЕ Вы разместите, ТЕМ ВЫШЕ БУДЕТ ВАШ ДОХОД. И этот доход будет НАПРЯМУЮ ЗАВИСЕТЬ ОТ ВАС. Размещение этой статьи на 200 форумах, даже на самых мало посещаемых, ГАРАНТИРУЕТ Вам доход 15000 и выше гривен - ЭТО МИНИМУМ!!! втечение 2,5 месяцев!!! БОЛЬШЕ РАЗМЕЩЕНИЙ – БОЛЬШЕ ДОХОД (притом в ГЕОМЕТРИЧЕСКОЙ ПРОГРЕССИИ). И ТАК, КОГДА ВЫ ДОСТИГНЕТЕ ПЕРВОЙ ПОЗИЦИИ В СПИСКЕ,ВЫ БУДЕТЕ ИМЕТЬ ТЫСЯЧИ ДОЛЛАРОВ ПРОСТО КАК СОЗДАТЕЛЬ СПИСКА !!!!!!! ЭТО СТОИТ всего 21 гривна. Не большая сумма в наше время и ГЛАВНОЕ – ЭТО РАБОТАЕТ!!! И ЭТО ПРОСТО ЗДОРОВО!!! Займитесь этим сейчас - не откладывая на завтра….!!!ВРЕМЯ - ДЕНЬГИ!!! Но поработать всё же придется. Необходимо заинтересовать людей. Для этого необходимо воспользоваться рассылкой, размещением объявлений на специализированных сайтах о поисках работы, форумах, досках объявлений.Удачи Вам! Она уже действительно рядом! Действуйте! Плохо живут те, которые всю жизнь лишь собираются жить! ДАВАЙТЕ РИСКНЕМ!! ВЕДЬ ВЫ НИЧЕГО НЕ ТЕРЯЕТЕ!!

Удачи Вам! У Вас всё получится!!!

С уважением, Татьяна!

Полезная информация: как распространять информацию на форумах (досках и др.подходящих местах):

1. Открываем поисковик http//rambler.ru, http//yandex.ru, http//google.com, http//aport.ru,http//yahoo.com.

2. Пишем в строке поиска фразу «форум удаленная работа» или «форум надомная работа» или«форум работа на дому» или «форум начать новую тему работа» и т. д. и т. п.(без кавычек). Поисковик найдет тысячи страниц, ссылки на которые сразуприводят на МИЛЛИОНЫ новых тем форумов. И еще не пугайтесь, если вдруг на том сайте, куда Вы захотели поместить свое объявление, уже есть не одно похожее.Это лишний раз подтверждает то, что этот бизнес действительно работает! Очень действенны сайты о работе www.jobs.uawww.jobik.net, www.alljob.com.ua и т. п. сайты (разделы о вакансиях).

А теперь я Вам объясню, почему Вы в любом случае ничего не теряете, а ТОЛЬКО ВЫИГРЫВАЕТЕ!!!

Скажем, из 100 размещений я получу только 5 ответов(очень низкая цифра). Значит, я заработаю 15 гривен, находясь на 7 позиции всписке. Теперь эти 5 людей делают опять же 100 размещений с моим кошельком на 6 позиции, и только 5 людей отвечают тем первым 5 — это уже 75 гривен. Дальше эти 25 людей делают по 100 размещений с моим кошельком на 5 строчке и только 5 отвечают — мой доход 375 грив. Теперь эти 125 людей, разместив и получив толькопо 5 ответов, дают мне 1 875 грив. (я на 4 позиции). Дальше в геометрической прогрессии - эти 625 людей делают минимум по 100 размещений со мною на 3 строчке и только 5 людей отвечают каждому — это 9 375 грив . Самое интересное это то, что эти 3 125 людей сделают еще по 100 размещений, ну а если им ответяттолько 5 людей, то я уже получаю 46 875 грив.(я на 2 позиции). 1-ю строчку посчитайте сами—я думаю вам будет приятно.(мы считали по минимуму). Чем больше сделаете рекламы тем больше доход. И это всё за первоначальный вклад в 21гривну !!! Представьте, что тысячи людей со всего мира присоединяются к Интернету и читают эти статьи ежедневно. Так же как и вы сейчас читаете.Поэтому - ДЕЙСТВУЙТЕ !!!

P.S. Некоторые начали писать, что уже пробовали себя в этом виде заработка, и поступлений было мало. ЭТО НЕ ТАК!!! Это самая действенная и надежная на сегодняшний день система. Участник ничего незарабатывает только в двух случаях: 1. Если он не отправил суммы на 7 указанных кошельков; 2. Если не разослал эту статью по форумах, досках объявлений... ВНИМАНИЕ! Человек участвует в системе только в том случае, если он внесен в список WebMoney. Для этого необходимо сделать перечисления не менее 3грн. на 7 кошельков и не забыть добавить "прошу внести меня всписок Web-money".

Интернет растет и каждый день появляются все новые и новые пользователи. Тысячи людей со всего мира присоединяются к интернету и читают эти объявления каждый день. Выбор остается за Вами, именно Вам решать,хотите ли Вы изменить свою жизнь в лучшую сторону или продолжать топтаться на одном месте. Проект был создан только в ноябре 2011 года. УДАЧИ ВАМ! © WebMoney
 
ГостьДата: Среда, 22.08.2012, 23:33 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Этот проект проводится специально для более широкого развития международной платежной системы "WebMoney". Поэтому, я не знаю какой по счёту участник проекта я, но тоже хочу в нем участвовать, Доход будет полностью зависить от Вашего старания и количества розмещенных обьявлений . Так что если вы целеустремлённый человек - попробуйте - и у Вас получится! Вся информация здесь: http://vk.com/wall21568766_306
 
ГостьДата: Четверг, 23.08.2012, 23:56 | Сообщение # 6
Группа: Гости





фЭтот проект проводится специально для более широкого развития международной платежной системы "WebMoney". Поэтому, я не знаю какой по счёту участник проекта я, но тоже хочу в нем участвовать, т.к. за 2,5 месяца работы я смог заработать около 3000 долларов, и хочется развиваться дальше. НО предупреждаю сразу - нужно будет немного поработать. надо послать по 3 гривны на 7 Internet-кошельков системы "WebMoney", которые ниже перечислены. Потом вычеркнуть первый кошелёк из списка, тем самым, сместив список на одну строчку вверх. В результате чего седьмая строчка освобождается, куда Вы вписываете номер своего Internet-кошелька. Затем Вы закидываете данное сообщение, но уже с ВАШИМИ ДАННЫМИ на седьмой строчке, на 100 разных форумов - НИКАКИХ УЛОВОК ! Ну, я поразмыслил и подумал, что в принципе НИЧЕГО НЕ ТЕРЯЮ - кроме 21 гривны, деньги небольшие, ЗАТО У МЕНЯ ПОЯВЛЯЕТСЯ ШАНС ЗАРАБОТАТЬ. И этот шанс СТОИТ ЭТОЙ НЕБОЛЬШОЙ СУММЫ, которую я ,конечно же, могу себе позволить. И я решил попробовать. Зарегистрировался в WebMoney Keeper Mini https://start.webmoney.ru/Signup.aspx и создал себе Интернет-кошелёк, перечислил всем участникам акции по 3 гривны и начал рассылать эти объявления по разным форумам и доскам объявлений. После этого я отправил свои объявления ещё более чем на 150 форумов. РЕЗУЛЬТАТ БЫЛ ОЩЕЛОМЛЯЮЩИЙ. По прошествии всего 2,5 месяцев, я заработал примерно 25000 гривен. И деньги идут каждый день. Каждые несколько минут на мой счёт в среднем поступает мин. по 10 гривен. И это все только за цену в 21 гривну!!! _________________________________
ВОТ ТЕ САМЫЕ 3 ШАГА К УСПЕХУ:
1 ШАГ. Зарегистрируйтесь в системе "WebMoney Keeper Mini ", которая находится по адресу: https://start.webmoney.ru/Signup.aspx. Далее создайте себе Интернет-кошелёк WMU-UAH и положите на свой счет 25 гривен, (21 гривну для перевода по 3 гривны на 7 предложенных интернет кошельков и несколько копеек - это комиссия, за каждый перевод система снимает 0,8%.) Как это можно сделать? Все способы описаны по адресу: http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/. Лично я пополнил счет в ближайшем пункте пополнения. Выбирайте тот, который наиболее удобен для вас - и действуйте!
2 ШАГ. Теперь нужно перевести по 3 гривны на каждый из ниже перечисленных кошельков. Для этого необходимо войти в свой Кошелек по адресу: https://my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl=%2fdashboard.aspx и выбрать функцию "передать WM" -> нужно указать номер кошелька, на который будет совершён перевод и сумму, затем нажать на кнопку: OK. Повторите так с каждым из 7-и кошельков, приведённых ниже. При перечислении денег на каждый из кошельков‚ в поле "Примечание" ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно написать "прошу внести меня в список WebMoney "и тогда сетевые модераторы включат вас в систему, иначе вы не сможете обналичить доход. Итак, отправьте по 3 гривны на каждый из следующих кошельков:

1. U498020011597
2. U657231169040
3. U149102284068
4. U410335041323
5. U405626147635
6. U225401912936
7. U707103180274

ПОВТОРЯЮ: чтобы получать доход необходимо отправить НА КАЖДЫЙ из этих 7 кошельков по 3 гривны - иначе сетевыми модераторами "WebMoney" кошельков вы просто не будете включены в систему и Вы не сможете обналичить доход.
Теперь ВНИМАНИЕ!!! После того, как Вы выполнили ШАГ 2, скопируйте к себе на компьютер весь этот текст от начала и до конца. В скопированной статье удалите из списка кошельков ПЕРВЫЙ (ВЕРХНИЙ) кошелёк и переместите 2-ой кошелёк на место 1-го, который Вы стёрли, 3-ий - на место 2-го, 4-ый - на место 3-го, 5-ый - на место 4-го, 6-ой - на место 5-го, 7-ой - на место 6-го! А в 7-ой номер, который оказался пустым, ВПИШИТЕ НОМЕР Вашего КОШЕЛЬКА!!!
3 ШАГ. Разместите эту статью (или объявление с ссылкой на страницу со статьей, которую вы без труда можете сделать на одном из бесплатных сайтов, например: http://narod.yandex.ru ). Статью и ссылку на Вашу страницу размещайте на сайтах о работе, но не менее, чем на 50-100 форумах и новостных лентах (News Groups)._______________подробнее на сайте : vishniyana.narod.ru
 
ГостьДата: Понедельник, 10.09.2012, 00:20 | Сообщение # 7
Группа: Гости





От 100 до 500 руб. в день.

Все условия на сайте

http://referalu.blogspot.com/
 
ГостьДата: Среда, 10.10.2012, 19:53 | Сообщение # 8
Группа: Гости





я працюю тут http://www.newscash.ru/@MzI2NDE поки ніяких претензій не було, і не лохотрон як зазвичай
 
ГостьДата: Суббота, 20.10.2012, 22:39 | Сообщение # 9
Группа: Гости





работа в нете, простая реестрация http://www.newscash.ru/@Mzc1MTk
 
ГостьДата: Пятница, 16.11.2012, 22:08 | Сообщение # 10
Группа: Гости





РОБОТА НА ДОМУ !!!!
УВАГА! Я НЕ ПРОПОНУЮ РОБОТУ ПО ОБРОБЦІ ЕЛ. ПОШТИ АБО РЕДАГУВАННЮ ТЕКСТУ ПРОСТО ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ.
ДОБРИЙ ДЕНЬ! Не покидайте цю сторінку відразу - насправді класна річ, почитайте - зараз або у вільний час, добре обдумайте, а там як знаєте ... Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей (наприклад, інші Інтернет - проекти вимагають вкладень до 900 $) і працюючи всього по кілька годин на день, то ця інформація для Вас. Але для цього буде потрібно добре попрацювати близько тижня по кілька годин на день. Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50 грн. на гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства - ось це і багато іншого справжній обман! Люди прагнуть працювати вдома - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. ЗАПАМ'ЯТАЄТЕ: НЕ існує справжніх вакансій "складача тексту" і "співробітників по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою т.з. "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від Ваших зусиль. Це - дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього кілька хвилин, Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ви цього захочете! Я пропоную Вам справу, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою ви це читаєте - але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця. Наткнувся я на ЦЕ, абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 грн. Я подумав, що це має бути черговий гачок для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що це за Herbalife - Оріфлейм там пропонують. Протягом 2-х днів я зареєструвався більш ніж на 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!! Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 80 грн., хто по 40 грн. Пиши «пропало» - подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження - 3 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 100 грн. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 2500 грн. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий. На кінець 2 місяця, я одержав 8673 грн. І гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить від 3-6 грн. І це все тільки завдяки вкладенню 18 грн.! Я був у дуже поганому фінансовому становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу ... Я придбав усе, що мені треба. І це дуже до речі, погодьтеся!? Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ!! А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився! Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше ЧОМУ ...!
Я Вам обіцяю, що якщо ви будете У ТОЧНОСТІ дотримуватися нижче перераховані інструкції, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО. І ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн. ... ВАЖЛИВО, ЩО ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн. і БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців! ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Увійдіть у систему webmoney. Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Далі необхідно покласти на свій рахунок 18 грн. (Трохи більше, тому що при здійсненні переказу система знімає 0.5% переказаної суми, тобто Ви повинні будете переказати по 3 грн. 15 коп., В сумі - 18 грн. 90 коп. УВАГА У ПРОГРАМІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ЛИШЕ U-гаманці.). Від себе зазначу, що зручно поповнити електронний гаманець зі спеціальних автоматів по прийому платежів, які часто розташовуються по всьому місту. Однак, такі автомати знімають комісію, яка, як правило, в межах 5% від суми платежу. Також можна поповнити електронний рахунок в банку. Як тільки Ви покладете на свій гаманець 18 грн. 90 коп. - все готово, можете переходити до наступного кроку!
2. Необхідно перевести по 3 грн. 15 коп. (15 коп. Знімається службою переказу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків. Для того щоб здійснити переказ, необхідно зайти на сайт webmoney.ru. Потім, якщо ви ще не ввійшли під своїм ім'ям, натисніть на посилання РЕЄСТРАЦІЯ, яка розташовується в самому верху сторінки, і виділена синім кольором. Далі за підказками системи webmoney. ВАЖЛИВО! Переказ потрібно здійснювати на рахунок, а не на e-mail. Важливо! Після всіх відправлень ви відправляєте на e-mail, finance@ukrgarant.com наступну інформацію: номер Вашого гаманця, дату, час відправлення, U-гаманець, на який Ви відправляли гроші та відправлену суму. Щоб отримувати дохід, необхідно переказати на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп., інакше ви просто не будете включені в систему мережними модераторами webmoney transfer і не зможете зняти Ваші гроші (3 грн. 15 коп. - це відправлена Вами сума, з якої одержувач отримує рівно 3 грн.) Отже, перекажіть по 3 грн. 15 коп. на кожен з таких рахунків:

1- U651693034060
2- U364888796863
3- U347210829021
4- U371753708670
5- U256271407425
6- U345220106755

ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно переказати НА КОЖЕН із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп. - інакше, мережними модераторами webmoney-гаманців, ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші.
3. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ій - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місці 5-ого! А у 6-ий номер, який виявився порожнім, впишіть номер ВАШОГО гаманця! Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам ДОХІД У 5 000-10 000 ГРН. ЦЕ МІНІМУМ! протягом двох місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при тому в геометричній прогресії). ОТЖЕ, коли ви досягнете першої ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ !!!!!!! ЦЕ ВАРТО 18 грн. і ЗОВСІМ НЕ Важкої роботи! ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО КЛАС ! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра ....! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах пошуку роботи, форумах, дошках оголошень. Нехай Вам щастить! Дійте! Погано живуть ті, хто все життя лише збираються жити! РИЗИКНЕМО!!! АДЖЕ НІЧОГО, КРІМ 18 ГРН. НЕ ВТРАЧАЄМО!! P.S. Корисна інформація як поширювати інформацію у форумах (дошках і ін. відповідних місцях)
1. Відкриваємо пошукову систему (Google, Yandex, тощо…) 2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум удаленная работа» або «форум робота надому» або «форум как заработать в интернете» і т. д. і т. п. (без лапок, на укр. або рос. мові). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання, які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу (розділи про вакансії). 3. Візьмемо який-небудь сайт про роботу - потрібно ввести дані: В поле --- «посаду» - наприклад, «співробітник для віддаленої роботи на дому», або «незалежний менеджер» і т. п. - У полі «вік» - вкажіть «з 18 до 55». - «Освіта та Досвід роботи» - пропустіть, (хоча в освіті раджу поставити «Середня»). - «Заробітна плата» - «від $ 1000». - «Пол» - не має значення. - «Графік роботи» - «вільний» - «Зайнятість» - «будь-яка». - «Місто» - Ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться. Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Києва, Донецька і Луганська, то людина, скажімо, з міста Одеси ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО. Перші тиждень, а може і півтора тижні у Вас не буде ніякого доходу, тому що Ваші клієнти будуть читати цей текст, створювати інтернет-гаманець і класти туди гроші. На все це їм потрібно трохи часу. Але потім, ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ, Ви відчуєте якийсь такий «затяжний» результат! Це ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА! А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а тільки виграє! Скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зроблю 15 грн., перебуваючи на 6 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж МІНІМУМ 200 розміщень із моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 - це вже 75 грн. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають - мій дохід 375 грн. І т.д. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1875 грн. прибутку (я на 4 позиції). Далі, веселіше ... PS: Ліричний відступ. Я зрозумів, у чому була причина моєї недовіри до даної системи. Хіба можна навіть уявити собі, що в наш катастрофічно важкий час для пошуків заробітку можна зрубати грошей (грубо кажучи) на рівному місці? Проте, варто додати. По-перше, так дійсно, в Мережі важко знайти реальну роботу, до якої ми звикли. Я кажу про перебирання папірців, складання звітів, принеси-подай і все таке інше. Якщо шукати роботу саме в такому контексті, то можна втратити багато часу. А час гроші. У випадку якщо Вам пощастить, і Ви знайдете ту дистанційну роботу, на яку сподівалися, ОБОВ'ЯЗКОВО напишіть мені. Я хоч порадію за Вас! По-друге, я не стверджую, що гроші посипляться на Вас дощем з 100 $ банкнот. Це було б нечесно з мого боку. Потрудитися доведеться. А виходить, відповідає тому знущальному прислів'ю: безкоштовний сир у мишоловці. Необхідно зацікавити людей. Деякі люди почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що форуми рясніють подібними оголошеннями і закликами - ЦЕ НЕ ТАК! Це найдієвіша і найнадійніша на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках: 1) якщо він не відправив суми на 6 інтернет-гаманців, 2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 60 форумів. Коротко про те, як все влаштовано: УВАГА! Людина бере участь в системі тільки в тому випадку, якщо вона внесена до списку (webmoney waiser). Вказаний сервіс є прихованою системою webmoney. ЧОМУ – зрозуміло! Для цього необхідно зробити перерахування не менш 3 грн. на 6 гаманців! Після переказу ОБОВ'ЯЗКОВО вказати в ел. листі на finance@ukrgarant.com номери U-гаманців, що отримали перераховані Вами кошти, тому що модератор сайту веде системний облік платежів абонентів та складає список користувачів. Тільки коли вас внесуть у цей список і ви отримаєте подальші інструкції, як швидко заробити і тим самим легалізуете свої дії. Обдурити систему реєстрації списку webmoney - гаманців вкрай складно, та і невигідно. Кожен комп'ютер має ім'я. Кожна людина має паспортні дані і без них не зняти гроші. ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ? Система Webmoney, зацікавлена у розвитку та процвітання цього виду бізнесу, тому що має 0.5% з кожного грошового переказу - дуже гарний прибуток і вигода від переказів декількох сотень тисяч - мільйонів учасників, Ви, відповідно - теж. Організатори системи контролюють всі процеси цього проекту. Інтернет зростає, і кожен день з'являються все нові і нові користувачі. Тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці оголошення кожен день. Вибір залишається за вами. І саме Вам вирішувати, чи хочете Ви змінити своє життя на краще або продовжувати топтатися на одному місці. Проект був створений лише в січні 2011 р. БУДЬТЕ УВАЖНІ! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
Прохання до Адміністраторів: не видаляйте цю статтю – нехай реально заробляють.
 
ПриватБанкДата: Понедельник, 11.02.2013, 02:31 | Сообщение # 11
Группа: Гости





Робота від ПриватБанку, маючи комп'ютер та
Інтернет, Ви можете
працювати вдома агентом
ПриватБанку. Дана
можливість
надається для громадян
України, Росії, Грузії та
Латвії. Агент ПриватБанку -
це партнер ПриватБанку,
який отримує
винагорода за продаж
банківських продуктів і послуг.
Основна робота
полягає в обробці
електронної
кореспонденції вдома.
Переваги роботи агентом
ПриватБанку:
1. Вільний графік роботи
(Вам не потрібно ходити на
роботу або звітувати!).
Працювати агентом можна
крім основної роботи.
2. Необмежений дохід -
чим більше працюєш, тим
більше заробляєш.
3. необмежені
можливості - перелік
послуг банку широкий і
різноманітний: від безкоштовних
карт до елітних послуг, як
для фізичних осіб, так і
для підприємств. агент
може сам вибирати канал
залучення клієнтів та
сегмент, з яким йому
цікаво працювати.
Вийде у всіх! кожному
агенту виділяється куратор -
менеджер банку, який
допомагає йому в роботі.
Навчальні матеріали,
тренінги та багато іншого
дозволять легко розібратися в
якому робочому питанні.
Якщо це вас зацікавило звертайтесь до нашого представника в соціальні мережі Вконтакте http://vk.com/bankk_ua, або на сайт банку http://agent.privatbank.ua/registration/?ref=1007264596!!!
 
LymnEnvessyДата: Понедельник, 11.02.2013, 07:04 | Сообщение # 12
Группа: Гости





http://onlinecialisbest.com/#85997 - cheap generic cialis | <a href=http://onlinecialisbest.com/#34231>buy cialis</a> | http://onlinecialisbest.com/#30410;
 
taras9999Дата: Пятница, 11.10.2013, 23:12 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Робота в інтернеті за допомогою Webmoney
Простий заробіток в інтернеті. Прибуток залежить лише від ВАС! (Дочитайте до кінця, це важливо, і цікаво і займе всього кілька хвилин, але дочитайте до кінця!)
Привіт!!
Знайти реальну роботу в Інтернеті дуже складно, практично, те ж саме,  що відшукати скарб. Тому я не пропоную Вам роботу з обробки ел. пошти  або редагування текстів, а, тим більше, перегляду сумнівних сайтів!  Просто ПРОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ і вирішуйте самі, чи хочете Ви ЗАРОБЛЯТИ
гроші для себе за таких ідеальних умовах! Це дійсно КЛАСНА річ!  Почитайте - зараз або на дозвіллі, ляже з новими думками на цей  рахунок, а там як знаєш ... Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей (наприклад, деякі Інтернет-проекти вимагають
вкладень до 900 $) і працюючи всього по кілька годин на день, то ця інформація для Вас. Але для старту потрібно добре попрацювати один-два  тижні. Тут Ви можете заробляти в залежності від Ваших зусиль! Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50
грн. На гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства! Люди хочуть працювати в затишній обстановці будинку - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. Запам'ятайте: не існує в Інтернеті справжніх вакансій "складач тексту" та "співробітник по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою несумлінних "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить виключно тільки від Ваших зусиль. Як попрацюєте - так і заробите!
Це - ДІЙСНО РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті! Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього кілька хвилин. Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, Ваше матеріальне становище різко покращиться, якщо тільки Ви цього захочете! Я пропоную Вам річ, до якої й сам ставився спочатку скептично (ах, черговий лохотрон!  Такими пропозиціями буквально завалений Інтернет). Але, на відміну від багатьох подібних пропозицій, - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ! Розумію, з якою недовірою ви це читаєте, але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця. Цей проект проводиться спеціально для більш широкого розвитку міжнародної платіжної системи «WebMoney», яка ще не дуже сильно розвинена на даний час.Я наштухнувся на ЦЮ ПРОПОЗИЦІЯ, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 ГРН.! Я подумав, що це має бути черговий фішкою для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за Гербалайф-Оріфлейм там пропонують. А далі ... Далі я вирішив спробувати і зробити так, як пропонувалося в статті. Інтуїція підказувала, що в ЦЬОМУ випадку я ДІЙСНО можу заробити. Я не буду залежати від якоїсь міфічної компанії або спритника, які, нібито, заплатять мені за витрачені на них здоров'я і час. У ЦЬОМУ варіанті все буде залежати лише від моїх здібностей зацікавити бажаючих заробити. Протягом 2-х днів я зареєструвався на більш ніж 100 бізнес-форумах і
безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій інтернет-гаманець і вгадайте ЩО? Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили, хто по 80 грн., Хто по 40 грн. Пиши пропало, подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій інтернет-гаманець. Дивлюся усього одне надходження - аж 3 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій інтернет-гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але все одно за один місяць 100 грн.! Це дуже мало, як пишуть попередні учасники, вони за один місяць заробили в середньому від 1500 до 2500 грн. І раптом після першого місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН день! Ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш, ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий! На кінець 2-х місяців я отримала 8673 грн.! І гроші йдуть КОЖЕН день! Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить від 3-6 грн. І це все тільки за ті самі 18 грн.! Я довго не міг знайти собі роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав отримувати перекази звідусіль! Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ! А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився! Тепер я розповім Вам, як це працює і, найголовніше, ЧОМУ? Я Вам обіцяю, що якщо Ви будете у ТОЧНОСТІ дотримуватися нижче перераховані інструкції, то Ви почнете отримувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО! І ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн.! ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн.і БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців!
ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
12. 1. Увійдіть у системі WebMoney (www.webmoney.ru). Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Моя порада: при виборі програми управління гаманцями вибирайте WM Keeper Mini - вона проста і зручна. Далі необхідно покласти на свій рахунок 18 грн. (Трохи більше, тому що при здійсненні перекладу система знімає 0,8% переказаної суми, тобто Ви повинні будете перекладати по 3 грн. 19 коп., В сумі - 19 грн. 14 коп). УВАГА! У ПРОГРАМІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ЛИШЕ U-кошик! Від себе зауважу, що зручно поповнювати електронні гаманці через спеціальні автомати (термінали) по прийому платежів, які часто розташовуються в магазинах і на станціях метро. Однак, такі автомати знімають комісію, яка, як правило, знаходиться в межах 5% від внесеного платежу. Також можна поповнити електронний рахунок в банку. Як тільки Ви покладете на свій гаманець 19 грн. 14 коп - все готове, можете переходити до наступного кроку!
2. Необхідно перевести по 3 грн. 19 коп. (19 коп. Знімається службою перекладу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків. Для того щоб здійснити переказ, необхідно зайти на сайт WebMoney (www.webmoney.ru). Потім, якщо Ви ще не зареєстровані, натисніть на посилання РЕЄСТРАЦІЯ, яка розташовується в самому верху сторінки і виділена синім кольором. Далі - за підказками системи WebMoney. Важливо! Переклад потрібно здійснювати НА РАХУНОК, а не на e-mail. Важливо! Після всіх відправлень Ви відправляєте на e-mail інформатора (від кого отримали цей текст) інформацію про відправку переказів: номери квитанцій / чеків, дату, час відправлення (при відправленні через банк або термінал), U-гаманець. Щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 19 коп, інакше Ви просто не будете включені в систему мережними модераторами WebMoney transfer (3 грн. 19 коп - це відправляється Вами сума, при цьому одержувач отримує рівно 3 грн.) Отже, відправте по 3
грн. 19 коп на кожен з таких рахунків:
1. u393200062595
2.u147813214281
3. U193667622015
4. U367647262608
5. U173737644910
6. U388330529467
ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 19 коп - інакше мережними модераторами WebMoney-гаманців, Ви просто не будете включені в систему. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, переходимо до кроку 3.
3. Скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий
- на місці 5-ого! А у 6-ій номер, який виявився порожнім, впишіть номер Вашого гаманця!
Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід у 5 000-6 000 грн. Це МІНІМУМ (!!!) протягом двох місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при чому у геометричній прогресії !!!). Отже, коли Ви досягнете ПЕРШОЇ позиції в списку, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ! ЦЕ коштує 18 грн. і зовсім не важко роботи! ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО ЗДОРОВО! Займіться цим зараз, не відкладаючи на завтра! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно буде зацікавити людей. Для цього потрібно буде зайнятися розсилкою та розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень. Удачі Вам! А вона вже дійсно поруч! Дійте! ПОГАНО ЖИВУТЬ ТІ, ЩО ВСЕ ЖИТТЯ ЛИШЕ ЗБИРАЮТЬСЯ ЖИТИ! ДАВАЙТЕ Ризикнемо!! АДЖЕ НІЧОГО, КРІМ 18 ГРН. НЕ ВТРАЧАЄМО!!
P.S. Як поширювати інформацію у форумах (дошках і ін):
1. Відкриваєте пошуковик. 2. Пишіть в рядку пошуку фразу - «форум віддалена робота» або «форум надомна робота», або «форум робота на дому», або «форум почати нову тему робота» і т. д. і т. п. (без лапок). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тим форумів. І не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу (розділи про вакансії). 3. Візьміть який-небудь сайт про роботу - потрібно ввести дані. У полі «посаду», наприклад, пишіть «співробітник для віддаленої роботи на дому» або «незалежний менеджер» і т. п. У полі «вік» вкажіть - «з 18 до 55». «Освіта» і «Досвід роботи» пропустіть, хоча в "Освіті" раджу поставити «Середня». «Заробітна плата» - «від $ 1000». «Стать» - не має значення. «Графік роботи» - «вільний». «Зайнятість» - «будь-яка». «Місто» - ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А і закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6 Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться? Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Києва, Донецька і Луганська, то людина, скажімо, з міста Одеси не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО. Перший тиждень, а може і півтора тижні, у Вас не буде ніякого доходу, тому що Ваші клієнти будуть читати цей текст, створювати інтернет-гаманець і класти туди гроші. На все це їм потрібно трохи часу. Але потім, ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ! Ви відчуєте якийсь такий «затяжний» результат! Це ЗНЕНАЦЬКА І ПРИЄМНО!
А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а тільки виграє! Скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зроблю 15 грн, перебуваючи на 6 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж МІНІМУМ 200 розміщень із моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 - це вже 75 грн. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають - мій дохід 375 грн. І т.д. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1875 грн. прибутку (я на 4 позиції). Далі, веселіше ...
PSS: Ліричний відступ. Я зрозумів, у чому була причина мого недовіри до даної системи. Хіба можна було уявити собі, що в наш катастрофічно важкий час можна так просто заробляти гроші, навіть не виходячи з дому? Вибачте, але існують вагомі поправки до цієї проблеми, яка, напевно, мучить Вас все той час, який Ви приділили читання даного листа. По-перше, так, дійсно, в Мережі важко знайти реальну роботу, до якої ми звикли. Я кажу про перебиранні папірців, складанні звітів, принеси-подай і все таке інше. Якщо шукати роботу саме в такому контексті, то можна втратити багато часу .А час гроші! По-друге, я не стверджую, що гроші посипляться на Вас дощем з 100 $ банкнот. Це було б нечесно з мого боку. Потрудитися доведеться. А, значить, відпадає варіант за участю знущальною прислів'я про безкоштовний сир у мишоловці. Необхідно зацікавити людей! Деякі люди пишуть, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що форуми рясніють подібними оголошеннями і закликами. ЦЕ НЕ ТАК!! Хотілося мати свій дохід! і я вирішив спробувати! Сам не вірив! Читав відгуки! Справа не в тому що шкода 18 гривень ( не великі гроші у наш час), а справа в тому, що не хотів бути обдуреним! Чесно-3 дні думав - пробувати чи ні! Але вирішив ризикнути! І ризик був виправданий! Я нарешті почав заробляти власні гроші! Ура! НЕ дивуйтеся що всі статті з приводу роботи в webMoney схожі, так як вони пересилаються від одної людини до іншої! Принцип-передача інформації! Але я вирішив додати ще трохи інформації про своє опите.понімаю! Вам все одно не віриться!! Адже таких пропозицій тисячі! Я теж не вірив, але щось змусило мене спробувати! і я не шкодую ...Це - найдієвіша і НАДІЙНА на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках:
1) якщо він не відправив суми на 6 інтернет-гаманців, 2) якщо відправив цю статтю менш, ніж на 60 форумів. Коротко, як все влаштовано. УВАГА! Людина бере участь в системі тільки в тому випадку, якщо він внесений до списку (WebMoney waiser). Для цього необхідно зробити перерахування не менше 3 грн. на 6 гаманців. Обдурити систему реєстрації списку WebMoney-гаманців вкрай складно, та  невигідно. Кожен комп'ютер має ім'я. Кожна людина має паспортні дані і без них не зняти гроші.
ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ? - Система WebMoney зацікавлена у розвитку та процвітання цього виду бізнесу, тому що має 0,8% з кожного грошового переказу - дуже гарний прибуток і вигоду від перекладів учасників, Ви, відповідно, - теж. Організатори системи контролюють всі процеси цього проекту. Інтернет зростає, і кожен день з'являються все нові і нові користувачі. Тисячі людей щодня приєднуються до Інтернету і читають ці оголошення кожен день. Вибір залишається ЗА ВАМИ! І саме Вам вирішувати, чи хочете Ви змінити своє життя на краще або продовжувати топтатися на одному місці. Проект був створений лише в листопаді 2009 року. УДАЧІ ВАМ! СКОРИСТАЙТЕСЯ РЕАЛЬНИМ ШАНСОМ ЗАРОБИТИ !!!!!!!!!!! Не витрачайте час даремно! Приділяйте більше часу коханим людям! Якщо щось не виходить у вас або виникли якісь запитання-пишіть на мій емейл! ДАВАЙТЕ  Ризикнемо!! АДЖЕ ви нічого не втрачаєте! Чим більше зробите реклами тим більше дохід. І це все за первісний внесок в 18 гривен! Уявіть, що тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці статті щодня. Так само як і ви зараз читаєте.Увага!!! При переказі коштів через webmoney там є графа Примечание в якій потрібно вводити прошу внести мене в систему webmoney (і так 6 раз)

Детальніше тут: http://robota-vdoma4.webnode.com.ua/
Створіть свій власний сайт безкоштовно: http://www.webnode.com.ua
 
maxi10Дата: Среда, 27.11.2013, 00:03 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Работа в интернете с помощью Webmoney.

Сразу хочу предупредить, у кого нет усидчивости и желания работать (которые хотят все и сразу) - можете не читать.

                                   ВОТ ТЕ САМЫЕ 3 ШАГА К УСПЕХУ:
  
  1 ШАГ. Зарегистрируйтесь в системе "WebMoney Keeper Mini ", которая находится по адресу:https://start.webmoney.ru/Signup.aspx. Далее создайте себе Интернет-кошелёк WMU-UAH и положите на свой счет 25 гривен, (21 гривну для перевода по 3 гривны на 7 предложенных интернет кошельков и несколько копеек - это комиссия, за каждый перевод система снимает 0,8%.) Как это можно сделать? Все способы описаны по адресу: http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/. Лично я пополнил счет в ближайшем пункте пополнения. Выбирайте тот, который наиболее удобен для вас - и действуйте!  Если Вы из России, то создайте себе еще и WMR-кошелек. В системе можно легко конвертировать деньги в любую валюту. Я думаю курс Вы посчитать сможете.

2 ШАГ. Теперь нужно перевести по 3 гривны на каждый из ниже перечисленных кошельков. Для этого необходимо войти в свой Кошелек по адресу: https://my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl=%2fdashboard.aspx и выбрать функцию "передать WM" -> нужно указать номер кошелька, на который будет совершён перевод и сумму, затем нажать на кнопку: OK. Повторите так с каждым из 7-и кошельков, приведённых ниже. При перечислении денег на каждый из кошельков‚ в поле "Примечание" ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно написать "прошу внести меня в список WebMoney "и тогда сетевые модераторы включат вас в систему, иначе вы не сможете обналичить доход. Итак, отправьте по 3 гривны на каждый из следующих кошельков:

1- U437345810817

2- U273967557663

3- U273079657664

4- U429153446679

5- U241827139126

6- U336555788516

7 -U302640329194

ПОВТОРЯЮ: чтобы получать доход необходимо отправить НА КАЖДЫЙ из этих 7 кошельков по 3 гривны - иначе сетевыми модераторами "WebMoney" кошельков вы просто не будете включены в систему и Вы не сможете обналичить доход.

Теперь ВНИМАНИЕ!!! После того, как Вы выполнили ШАГ 2, скопируйте к себе на компьютер весь этот текст от начала и до конца. В скопированной статье удалите из списка кошельков ПЕРВЫЙ (ВЕРХНИЙ) кошелёк и переместите 2-ой кошелёк на место 1-го, который Вы стёрли, 3-ий - на место 2-го, 4-ый - на место 3-го, 5-ый - на место 4-го, 6-ой - на место 5-го, 7-ой - на место 6-го! А в 7-ой номер, который оказался пустым, ВПИШИТЕ НОМЕР Вашего КОШЕЛЬКА!!!

3 ШАГ. Разместите объявление с ссылкой на страницу с этой статьей, которую вы без труда можете сделать на одном из бесплатных сайтов, например: http://narod.yandex.ru или http://ucoz.com (эту статью Вы читаете как раз на http://narod.yandex.ru). Объявление и ссылку на Вашу страницу размещайте на сайтах о работе, но не менее, чем на 50-100 форумах и новостных лентах (News Groups). Вот небольшой список таких сайтов.

Запомните - чем больше Вы разместите, тем выше будет Ваш доход. И этот доход будет напрямую зависеть от Вас. Размещение этой статьи на 200 форумах, даже на самых малопосещаемых, ГАРАНТИРУЕТ Вам доход 25000 гривен - ЭТО МИНИМУМ!!! В течение 2,5 месяцев. Больше размещений - больше доход (при этом в ГЕОМЕТРИЧЕСКОЙ ПРОГРЕССИИ). Итак, когда Вы достигнете ПЕРВОЙ позиции в списке, Вы будете иметь тысячи гривен. Это стоит всего 21 гривну - небольшая сумма в наше время и главное - ЭТО РАБОТАЕТ! Займитесь этим сейчас - не откладывая на завтра! ВРЕМЯ - ДЕНЬГИ! Но поработать всё же придется. Необходимо заинтересовать людей. Для этого необходимо воспользоваться рассылкой, размещением объявлений на специализированных сайтах о поисках работы, форумах, досках объявлений. Удачи Вам! Она уже действительно рядом! Действуйте!

Плохо живут те, которые всю жизнь лишь собираются жить!
  

Первые неделю, а может и полторы недели у Вас не будет никакого дохода, потому что Ваши клиенты будут читать данный файл, создавать интернет-кошелёк и класть туда деньги. На всё это им нужно немного времени. Но потом, КАК СНЕГ НА ГОЛОВУ, Вы почувствуете некий такой "затяжной" результат! Это НЕОЖИДАННО И ПРИЯТНО! Заполняем дальше "Вы согласны на публикацию вашего объявления в изданиях по трудоустройству?" - "ДА" "Пароль" - придумайте пароль. Если люди ищут в сети работу они всегда заходят на Job.ua. и им подобные сайты Rabota.ua и т.п. После размещения объявлений проверяйте - удалось ли их разместить. То есть, заходите на сайт, как если бы Вы искали работу, и выбирайте тот раздел, где вы размещали объявления. Если поместить объявление не удалось, то повторите операцию ВНИМАТЕЛЬНО. Проверку достаточно сделать один раз, что бы Вы научились размещать объявления. Потом уже не нужно. Просто в первый раз Вы можете что-то упустить. Но, как правило, проблем с размещением объявлений ни у кого нет. Я настоятельно не советую использовать спам, т.к. это подрывает авторитет Ваших предложений.

 

А теперь я Вам объясню, почему Вы в любом случае ничего не теряете, а ТОЛЬКО ВЫИГРЫВАЕТЕ!!!

Скажем, из 100 размещений я получу только 5 ответов (очень низкая цифра). Значит, я заработаю 15 гривен, находясь на 7 позиции в списке.Теперь эти 5 людей делают опять же 100 размещений с моим кошельком на 6 позиции, и только 5 людей отвечают тем первым 5 - это уже 75 гривен. Дальше эти 25 людей делают по 100 размещений с моим кошельком на 5 строчке и только 5 отвечают - мой доход 375 гривен. Теперь эти 125 людей, разместив и получив только по 5 ответов, дают мне 1 875 гривен. (я на 4 позиции). Дальше в геометрической прогрессии - эти 625 людей делают минимум по 100 размещений со мною на 3 строчке и только 5 людей отвечают каждому - это 9 375 гривен. Самое интересное это то, что эти 3 125 людей сделают еще по 100 размещений, ну а если им ответят только 5 людей, то я уже получаю 46 875 гривен. (я на 2 позиции). 1-ю строчку посчитайте сами - я думаю вам будет приятно!!! (мы считали по минимуму).

Чем больше сделаете рекламы тем больше доход. И это всё за первоначальный вклад в 25 гривен!!! Представьте, что тысячи людей со всего мира присоединяются к Интернету и читают эти статьи ежедневно. Так же как и вы сейчас читаете. Поэтому - ДЕЙСТВУЙТЕ!!!

Добавлено (27.11.2013, 00:03)
---------------------------------------------
Работа в интернете с помощью Webmoney.

Сразу хочу предупредить, у кого нет усидчивости и желания работать (которые хотят все и сразу) - можете не читать.

                                   ВОТ ТЕ САМЫЕ 3 ШАГА К УСПЕХУ:
  
  1 ШАГ. Зарегистрируйтесь в системе "WebMoney Keeper Mini ", которая находится по адресу:https://start.webmoney.ru/Signup.aspx. Далее создайте себе Интернет-кошелёк WMU-UAH и положите на свой счет 25 гривен, (21 гривну для перевода по 3 гривны на 7 предложенных интернет кошельков и несколько копеек - это комиссия, за каждый перевод система снимает 0,8%.) Как это можно сделать? Все способы описаны по адресу: http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/. Лично я пополнил счет в ближайшем пункте пополнения. Выбирайте тот, который наиболее удобен для вас - и действуйте!  Если Вы из России, то создайте себе еще и WMR-кошелек. В системе можно легко конвертировать деньги в любую валюту. Я думаю курс Вы посчитать сможете.

2 ШАГ. Теперь нужно перевести по 3 гривны на каждый из ниже перечисленных кошельков. Для этого необходимо войти в свой Кошелек по адресу: https://my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl=%2fdashboard.aspx и выбрать функцию "передать WM" -> нужно указать номер кошелька, на который будет совершён перевод и сумму, затем нажать на кнопку: OK. Повторите так с каждым из 7-и кошельков, приведённых ниже. При перечислении денег на каждый из кошельков‚ в поле "Примечание" ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно написать "прошу внести меня в список WebMoney "и тогда сетевые модераторы включат вас в систему, иначе вы не сможете обналичить доход. Итак, отправьте по 3 гривны на каждый из следующих кошельков:

1- U437345810817

2- U273967557663

3- U273079657664

4- U429153446679

5- U241827139126

6- U336555788516

7 -U302640329194

ПОВТОРЯЮ: чтобы получать доход необходимо отправить НА КАЖДЫЙ из этих 7 кошельков по 3 гривны - иначе сетевыми модераторами "WebMoney" кошельков вы просто не будете включены в систему и Вы не сможете обналичить доход.

Теперь ВНИМАНИЕ!!! После того, как Вы выполнили ШАГ 2, скопируйте к себе на компьютер весь этот текст от начала и до конца. В скопированной статье удалите из списка кошельков ПЕРВЫЙ (ВЕРХНИЙ) кошелёк и переместите 2-ой кошелёк на место 1-го, который Вы стёрли, 3-ий - на место 2-го, 4-ый - на место 3-го, 5-ый - на место 4-го, 6-ой - на место 5-го, 7-ой - на место 6-го! А в 7-ой номер, который оказался пустым, ВПИШИТЕ НОМЕР Вашего КОШЕЛЬКА!!!

3 ШАГ. Разместите объявление с ссылкой на страницу с этой статьей, которую вы без труда можете сделать на одном из бесплатных сайтов, например: http://narod.yandex.ru или http://ucoz.com (эту статью Вы читаете как раз на http://narod.yandex.ru). Объявление и ссылку на Вашу страницу размещайте на сайтах о работе, но не менее, чем на 50-100 форумах и новостных лентах (News Groups). Вот небольшой список таких сайтов.

Запомните - чем больше Вы разместите, тем выше будет Ваш доход. И этот доход будет напрямую зависеть от Вас. Размещение этой статьи на 200 форумах, даже на самых малопосещаемых, ГАРАНТИРУЕТ Вам доход 25000 гривен - ЭТО МИНИМУМ!!! В течение 2,5 месяцев. Больше размещений - больше доход (при этом в ГЕОМЕТРИЧЕСКОЙ ПРОГРЕССИИ). Итак, когда Вы достигнете ПЕРВОЙ позиции в списке, Вы будете иметь тысячи гривен. Это стоит всего 21 гривну - небольшая сумма в наше время и главное - ЭТО РАБОТАЕТ! Займитесь этим сейчас - не откладывая на завтра! ВРЕМЯ - ДЕНЬГИ! Но поработать всё же придется. Необходимо заинтересовать людей. Для этого необходимо воспользоваться рассылкой, размещением объявлений на специализированных сайтах о поисках работы, форумах, досках объявлений. Удачи Вам! Она уже действительно рядом! Действуйте!

Плохо живут те, которые всю жизнь лишь собираются жить!
  

Первые неделю, а может и полторы недели у Вас не будет никакого дохода, потому что Ваши клиенты будут читать данный файл, создавать интернет-кошелёк и класть туда деньги. На всё это им нужно немного времени. Но потом, КАК СНЕГ НА ГОЛОВУ, Вы почувствуете некий такой "затяжной" результат! Это НЕОЖИДАННО И ПРИЯТНО! Заполняем дальше "Вы согласны на публикацию вашего объявления в изданиях по трудоустройству?" - "ДА" "Пароль" - придумайте пароль. Если люди ищут в сети работу они всегда заходят на Job.ua. и им подобные сайты Rabota.ua и т.п. После размещения объявлений проверяйте - удалось ли их разместить. То есть, заходите на сайт, как если бы Вы искали работу, и выбирайте тот раздел, где вы размещали объявления. Если поместить объявление не удалось, то повторите операцию ВНИМАТЕЛЬНО. Проверку достаточно сделать один раз, что бы Вы научились размещать объявления. Потом уже не нужно. Просто в первый раз Вы можете что-то упустить. Но, как правило, проблем с размещением объявлений ни у кого нет. Я настоятельно не советую использовать спам, т.к. это подрывает авторитет Ваших предложений.

 

А теперь я Вам объясню, почему Вы в любом случае ничего не теряете, а ТОЛЬКО ВЫИГРЫВАЕТЕ!!!

Скажем, из 100 размещений я получу только 5 ответов (очень низкая цифра). Значит, я заработаю 15 гривен, находясь на 7 позиции в списке.Теперь эти 5 людей делают опять же 100 размещений с моим кошельком на 6 позиции, и только 5 людей отвечают тем первым 5 - это уже 75 гривен. Дальше эти 25 людей делают по 100 размещений с моим кошельком на 5 строчке и только 5 отвечают - мой доход 375 гривен. Теперь эти 125 людей, разместив и получив только по 5 ответов, дают мне 1 875 гривен. (я на 4 позиции). Дальше в геометрической прогрессии - эти 625 людей делают минимум по 100 размещений со мною на 3 строчке и только 5 людей отвечают каждому - это 9 375 гривен. Самое интересное это то, что эти 3 125 людей сделают еще по 100 размещений, ну а если им ответят только 5 людей, то я уже получаю 46 875 гривен. (я на 2 позиции). 1-ю строчку посчитайте сами - я думаю вам будет приятно!!! (мы считали по минимуму).

Чем больше сделаете рекламы тем больше доход. И это всё за первоначальный вклад в 25 гривен!!! Представьте, что тысячи людей со всего мира присоединяются к Интернету и читают эти статьи ежедневно. Так же как и вы сейчас читаете. Поэтому - ДЕЙСТВУЙТЕ!!!

 
Elena87Дата: Вторник, 03.12.2013, 00:10 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
ДОЧИТАЙТЕ ДО КОНЦА ДАННУЮ СТАТЬЮ, выничего не потеряете, ЧТЕНИЕ ЕЩЕ НИ КОМУ СЕРЬЕЗНО НЕ ПОВРЕДИЛО. Я Вас уверяю Ваше материальное положениерезко улучшится, если Вы этого только захотите!!!!!!!

Я предлагаю Вам вещь, к которой и самотносился поначалу скептически. Но в отличие от многих подобных предложений - этоРАБОТАЕТ. (Понимаю с каким недоверием вы эточитаете - но продолжайте, прошу, дочитайте статью до конца). СРАЗУ СКАЖУ, КОГДА ЗАРАБОТАЕТЕ СВОИПЕРВЫЕ ТЫСЯЧИ ДВЕ, ПОТРАТЬТЕ ИХ НА РАССКРУТКУ РЕКЛАМЫЭТОГО СООБЩЕНИЯ!!! И ВЫ УВИДЕТЕ РЕЗУЛЬТАТ!!!

То, что Вы читаете – не реклама и не надувательство - с теми или инымипогрешностями , проект реален и, как ни странно, работает.Мне постоянно попадаются вот этиобъявления, которые предлагают заработать денег винете. Поразмыслив на досуге, а чё, схема томожет сработать, если мы подсуетимся всеммиром, элементарная пирамида, но с давних времёнэта схема всегда срабатывала, вложения томинимальные. Короче, я в игре, попытка-не пытка, ктосо мной? Вот это объявление, читайте, изучайте,думайте!!! Я Вас уверяю, ваше материальное положениерезко улучшится, ЕСЛИ ТОЛЬКО ВЫ ЭТОГОЗАХОТИТЕ!!!

ЧИТАЯ ЭТО, ВЫ МОЖЕТЕ ИЗМЕНИТЬ СВОЮ ЖИЗНЬ, какэто изменило мою!!! Наткнулся я на ЭТОсовершенно случайно, когда искал работу длядополнительного заработка, найдя статью, в которойговорилось, что МОЖНО СДЕЛАТЬ БОЛЕЕ ДЕСЯТИ ТЫСЯЧРУБЛЕЙ ЗА ПАРУ НЕДЕЛЬ ПРИ ВЛОЖЕНИИ ВСЕГО 70 РУБ. Я подумал, что это должно быть очереднойфишкой для лохов, но решил всё-таки дочитать доконца и узнать, что за Гербалайф - Орифлейм тампредлагают… Дальше там говорилось, что надо послатьпо 10 рублей на 7 Интернет-кошельков, которые нижеперечислены. Потом вычеркнуть первый кошелёк изсписка, тем самым, сместив список на одну строчку вверх. Врезультате чего седьмая строчка освобождается, кудаВы вписываете номер своего Интернет-кошелька. Затем Вызакидываете данное сообщение, но уже с ВАШИМИ ДАННЫМИна седьмой строчке, на 200 разных форумов НИКАКИХУЛОВОК!!! Ну, я поразмышлял и подумал, что впринципе НИЧЕГО НЕ ТЕРЯЮ кроме 70 руб. ЗАТО У МЕНЯПОЯВЛЯЕТСЯ ШАНС ЗАРАБОТАТЬ. И этот шанс СТОИТ ЭТОЙНЕБОЛЬШОЙ СУММЫ.

И я решил попробовать.… Установил Интернет-кошелёк,перечислил всем участникам акции по 10руб. и начал рассылать эти объявления по разнымфорумам и доскам объявлений. В течение 2-х дней язарегистрировался на более чем на 100 бизнес-форумах ибесплатных досках объявлений. Прошла неделя, заглядываю всвой Интернет кошелек, и угадайте ЧТО!!!!Поступлений никаких нет, вообще!!! А разные участникипишут, что за неделю заработали кто по 2250 руб.,кто по 1350 руб.… Пиши пропало, подумал я, попал вочередной лохотрон, желая заработать за пару недель десяткитысяч рублей. Ну и бросил это занятие, так и не дославсвое объявление до 200 форумов. Еще через неделю (радилюбопытства) заглянул в свой Интернет кошелек. Смотрю,всего одно поступление - 10 руб. Да, думаю, дело нестоящее, случайно нашёлся такой же наивный, как и Я.ещечерез две недели я все-таки снова открыл свой Интернеткошелек, а в нем уже около 2700 руб. Откуда? Непонятная картина, но всё равно за 1месяц 2700 руб. Это очень мало, как пишут предыдущиеучастники – они за 1 месяц заработали десятки тысячрублей. И вдруг после 1 месяца началось самое интересное:на мой кошелёк стали приходить деньги КАЖДЫЙ ДЕНЬ,спустя ещё 2 недели на моем счету уже было более 15000 руб. После этого я отправил свои объявления ещё болеечем на 150 форумов.

РЕЗУЛЬТАТ БЫЛ ОЩЕЛОМЛЯЮЩИЙ. Попрошествии всего 2 месяцев, я получил 155 000 руб. Иденьги идут каждый день. Каждые 10 минут на мойсчёт поступает по 10-30 руб. И это все только за цену в70 руб.!!! Я был в очень плохом экономическомположении и долго не мог найти себе подходящую работу дотого, как наткнулся на эту статью. Я не поверил, что этоработает, пока не начал получать переводы со всегосвета… Я купил всё, что мне надо… И это очень кстати,согласитесь!?... Моя работа теперь - это каждый день по2-3 часа в Интернете и ВСЁ!!!! А заработок такой,что никаким начальникам и руководителям даже и неснился!!! Теперь, я расскажу Вам, как это работает, и самоеглавное ПОЧЕМУ…! Я Вам обещаю, что если вы будете ВТОЧНОСТИ соблюдать ниже перечисленные инструкции, то выначнете получать НАМНОГО БОЛЬШЕ ДЕНЕГ, чем Вы думали, неприлагая к этому особых усилий. Согласитесь, этопросто!!! И ЭТО СОВЕРШЕННО ЛЕГАЛЬНО. И ВАШ ВКЛАДСОСТАВЛЯЕТ ВСЕГО 70 РУБЛЕЙ... ВАЖНО: ЭТО НЕ ОБМАН И ПРИ ЭТОМ ВЫ НИЧЕМНЕ РИСКУЕТЕ, НО ЭТО РАБОТАЕТ!!! ВНИМАНИЕ!!! ПРОЧТИТЕЭТО НЕСКОЛЬКО Раз! Следуйте инструкциям в ТОЧНОСТИ и 150 000руб. И БОЛЬШЕ будут Вашими в течение двухмесяцев!!!

ВОТ ТЕ САМЫЕ 3 ШАГА К УСПЕХУ:

1. Зарегистрируйтесь в системе YANDEXMONEY, которая находится по адресу http://money.yandex.ru,хорошенько ознакомьтесь с данной системой как онаработает, выберите оптимальный для себя вариантпополнения кошелька и внесите 70 рублей на свой кошелёк. Есливы находитесь в Украине, то создаете свой КОШЕЛЕК спомощью Интернет. Деньги Украинской версии на http://www.imoney.com.ua/download/index.ru.htm.Тамсоздаете 2 счета: первый – в гривнах,второй – в российских рублях (так делал мой друг).Затем пополняете свой счет в грн. - см. http://imoney.com.ua/shops/exch.ru.htm, и с помощью обменников на http://imoney.com.ua/shops/exch.ru.htmпереправляете эти деньги на свой «рублевый»счет. Если вы находитесь в ЛЮБОЙ ДРУГОЙЦИВИЛИЗОВАННОЙ СТРАНЕ, то создайте КОШЕЛЕК WebMoney на http://www.webmoney.ru,с помощью которого вы легко сможетеобменять свои честно заработанные рубли на доллары или евро влюбом обменнике (например, здесь http://obmendeneg.com).Сразу возникнет проблема внесения денегна счет, скорее всего, придется прогуляться вближайший банк, или терминал для оплаты сотовой связи (адреса можно найти на http://money.yandex.ru),но поверьте один раз стоит сходить дляпоследующего реального заработка! Вообще все на сайтерасписано и понятно.

2. Возьмите первый номер кошелька изнижеуказанного списка, отправьте на него 10 руб, вписавэтот номер в поле «Номер счёта». В поля «Имя получателя» и «E-mail получателя» вписывать ничего не нужно. В поле «Контракт/назначение платежа» напишите– «Пожалуйста, внесите меня в списокЯndex кошельков». Все, что Вы сделали - это создали услугу,и самое главное - абсолютно легально. Выпросите ЗАКОННЫЙ сервис, за который платите. Далее,начиная со второго, по аналогии отправьте по 10 руб. наследующие 6 кошельков (не забудьте вписывать в поле «Контракт/назначениеплатежа» «Пожалуйста, внесите меня всписок Яndex кошельков»):
1) 41001330707539
2) 41001314992682
3) 41001511527927
4) 410011030804235
5) 410011155088095
6) 410011310132671
7) 410012039977017
ПОВТОРЯЮ, чтобы получать доход,необходимо отправить НА КАЖДЫЙ из этих 7 кошельков по 10 руб. -иначе, сетевыми модераторами Яndex кошельков, вы простоне будете включены в систему и не сможете обналичить доход.Теперь ВНИМАНИЕ!!! После того, как Вывыполнили ШАГ 2, скопируйте к себе на компьютер весь этоттекст от начала до конца (можно в формате txt или ещё каквам удобней). В скопированной статье удалите из спискакошельков ПЕРВЫЙ (ВЕРХНИЙ) кошелёк и переместите 2-ой кошелёк на место 1-го, который Выстёрли, 3-ий - на место 2-го, 4-ый - на место 3-го, 5-ый -на место 4-го, 6-ой - на место 5-го! А в 7-ой номер, который оказался пустым,ВПИШИТЕ НОМЕР Вашего КОШЕЛЬКА!!! В случае возникновения проблем с Яндекскошельком советую обращаться НА ЭТУ страничку: http://feedback.yandex.ru/?from=money.

3. Разместите эту статью (или объявлениес ссылкой на страницу, которую вы без труда можетесделать на одном из бесплатных сайтов, например, http://www.narod.ru) на НЕ МЕНЕЕ ЧЕМ 200-300 ФОРУМАХ и НОВОСТНЫХ ЛЕНТАХ (News Groups).ЗАПОМНИТЕ: ЧЕМ БОЛЬШЕ вы разместите, ТЕМВЫШЕ БУДЕТ ВАШ ДОХОД. И этот доход будет НАПРЯМУЮ ЗАВИСЕТЬ ОТВАС. Размещение этой статьи на 200 форумах,даже на самых малопосещаемых, ГАРАНТИРУЕТ Вамдоход 150 000 руб. - ЭТО МИНИМУМ!!!, в течение двухмесяцев!!! БОЛЬШЕ РАЗМЕЩЕНИЙ – БОЛЬШЕ ДОХОД (при томв ГЕОМЕТРИЧЕСКОЙ ПРОГРЕССИИ). ИТАК, КОГДА ВЫ ДОСТИГНЕТЕ ПЕРВОЙ ПОЗИЦИИВ СПИСКЕ, ВЫ БУДЕТЕ ИМЕТЬ ТЫСЯЧИ РУБЛЕЙПРОСТО КАК СОЗДАТЕЛЬ СПИСКА!!! ЭТО СТОИТ 70-ти рублей и СОВСЕМ НЕТРУДНОЙ РАБОТЫ! ГЛАВНОЕ – ЭТО РАБОТАЕТ!!! И ЭТО ПРОСТОЗДОРОВО!!! Займитесь этим сейчас - не откладывая назавтра….!!! ВРЕМЯ - ДЕНЬГИ!!! Но поработать все, же придется.Необходимо заинтересовать людей. Для этого необходимо воспользоватьсярассылкой, размещением объявлений наспециализированных сайтах о поисках работы, форумах, доскахобъявлений. Удачи Вам! Она уже действительно рядом!Действуйте! Плохо живут те, которые всю жизнь лишьсобираются жить! ДАВАЙТЕ РИСКНЕМ!! ВЕДЬ НИЧЕГО, КРОМЕ 70РУБЛЕЙ НЕ ТЕРЯЕМ!! А ЕСЛИ ВДРУГ ПОЛУЧИТСЯ!?


Сообщение отредактировал Elena87 - Вторник, 03.12.2013, 00:13
 
Заробіток і як заробити гроші в інтернеті. Інвестиції в сайт » Як заробити в інтернеті » Новий грандіозний проект в Інтернеті - MICS Capital (Микс капитал) » Робота вдома
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:
Mics Capital Заробіток в інтернеті Заробити в інтернеті Способи заробити в інтернеті Заробіток для студентів інтернеті Додатковий заробіток в інтернеті Хочу заробити в інтернеті Робота в інтернеті Шукаю роботу в інтернеті Хочу працювати в інтернеті Хороша робота в інтернеті Легка робота в інтернеті Робота для студента в інтернеті Як заробити в інтернеті Шукаю роботу в інтернеті Додатковий заробіток в інтернеті Інтернет заробіток Інтернет заробіток для студентів Реальний заробіток в інтернеті Простий заробіток в інтернеті Бізнес в інтернеті Бізнес для студентів в інтернеті Блог про заробіток в інтернеті Сайт про заробіток в інтернеті Про заробіток в інтернеті Цікавий заробіток в інтернеті Як реально заробити в інтернеті Дохід в інтернеті Заробіток для початківця в інтернеті Заробіток для новачка в інтернеті Заробити гроші в інтернеті Як заробити гроші в інтернеті Як заробити швидко гроші в інтернеті Як легко заробити гроші в інтернеті Як почати заробляти в інтернеті З чого починати заробляти в інтернеті Перші кроки заробітку в інтернеті Ефективні способи заробітку в інтернеті Гроші,заробіток,інтернет Послуги по заробітку в інтернеті микс кепитал микс кэпитал мікс кепітал новый проект зароботка зароботок в интернете социальные сети видео микс капитал работать в микс капитал работа в микс кепитал регистрация микс капитал обучения микс капитал микс капитал Россия микс капитал Украина микс капитал СНД ищу спонсора микс капитал как зарегистрироваться Микс Капитал презентации микс капитал презентація мікс капітал микс кэпитал отзывы микскепитал отзывы мікскепітал відгуки

Форма входу

ЗАКЛАДКИ

Пакет "знание всем"

Видео Микскапитал

Видео Соціальні мережі

Друзі сайту

Амріта в Україні

Партнери

Пошук