[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Заробіток і як заробити гроші в інтернеті. Інвестиції в сайт » Як заробити в інтернеті » Новий грандіозний проект в Інтернеті - MICS Capital (Микс капитал) » Переваги проекту Микскапитал (для чого реєструватися в проекті?)
Переваги проекту Микскапитал
millionДата: Суббота, 29.01.2011, 02:33 | Сообщение # 1
Адміністратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 74
Репутация: 100
Статус: Offline
Погодьтеся, що власники соціальних мереж отримують дохід від того, що люди розміщують свою рекламу, наприклад, у виді банер в цій мережі. Хтось клікає на ці банери і власники за рахунок реклами забирають собі гроші.Перевага мікскапіталу полягає в тому, що 90% від реклами, яка буде сплачена, йде усім користувачам, які спілкуються в цій мережі. Для того, щоб проводити час в соціальній сітці не потрібно платити якісь додаткові гроші, на оборот вам платитимуть за вашу активність. Гроші можна вивести на картку Visa протягом 10 хвилин. Також перевагою мікскапіталу являється те, що тут об’єднано спілкування і торгівля (вбудований ринок купівлі-продажу товарів). Причому людина у будь-якому випадку зароблятиме гроші. У інтернеті є багато майданчиків, де люди можуть виставляти свої товари для продажу, продавати або купувати товари. Але в цих ринках люди не можуть спілкуватися. Тут будуть новомодні речі. Наприклад. Голосові повідомлення - ви можете і переписуватися і відправити своє голосове повідомлення, причому в Google це тільки рекламується але не застосовується.

Наступні переваги в MicsCapital :Соціальна активність - ведемо свій блог, спілкуємося, послухали музику, подивилися фільм, закачуємо інформацію - за усе це отримуємо гроші.2.Внутрішній ринок соціальної мережі. Кожен, хто зареєструвався в цій мережі (безкоштовно) може виставити на цей ринок три одиниці товару і теж безкоштовно. На цьому ринку дуже цікаво купувати товари. І це не просто ринок - це магазин з повною бухгалтерією. І такий інтернет-магазин будь-який підприємець може купити за 95 доларів одноразово (на даний час триває акція по безплатній торговій площадці).Чим цей ринок відрізняється і чим він зручний в порівнянні з іншими ринками. 1. Це у рамках соціальної мережі, тобто дуже відвідуваний. 2. Компанія уклала договір з компанією Google по рекламі. Тобто будь-який товар, який розміщується в цьому ринку автоматом видається в першій десятці в пошуковій системі Google. Це зовнішні ваші клієнти. І плюс клієнти з самої соціальної мережі. Це надзвичайно сильний інструмент для просування вашого бізнесу.

3.Пакет "Знання усім" Кожен зареєстрований учасник в соціальній мережі може придбати пакет знань. Це ексклюзивні медійні відео-уроки про такі речі, з якими ми постійно стикаємося в інтернеті і про яких нас постійно запитують. Зараз в пакеті є різноманітні уроки. Ці уроки на трьох мовах - російській, українській і англійській. І найцікавіше те, що ми можемо писати розробникам, які нам потрібні уроки. Тобто навіть можна замовляти напрям уроків - що матиме великий попит, такі уроки і зроблять. В процесі розробка уроку по вивченню англійської мови. Деякі уроки будуть викладені з безкоштовному перегляді. А для володіння повністю всього пакету "Знання усім"потрібно купити за 25 євро (32,5 долара, 255 гривень, або 1000 рублів)

4.В MicsCapital можна і добре заробляти. Завдяки сплаченому пакету "Знання усім"! ми займаємо місце в матриці за своїм спонсором (за людиною, яка вас запросила в цей проект). І найцікавіше - ми можемо стати співзасновником MicsCapital. Увійти до 1000 акціонерів проекту! І приємна новина - якщо людина купляє пакет "Знання усім!"! НЕ ПЛАТИТЬ ЗА РИНОК і такий інтернет-магазин він отримує БЕЗКОШТОВНО. Це означає, що не треба буде платити 95 доларів за магазин. Це подарунок усім нам. Ось така чудова акція!!! Головне розуміти, що з часом тут будуть зареєстровані мільйони, а ось коли починати вирішувати Вам!!!

 
Заробіток і як заробити гроші в інтернеті. Інвестиції в сайт » Як заробити в інтернеті » Новий грандіозний проект в Інтернеті - MICS Capital (Микс капитал) » Переваги проекту Микскапитал (для чого реєструватися в проекті?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Mics Capital Заробіток в інтернеті Заробити в інтернеті Способи заробити в інтернеті Заробіток для студентів інтернеті Додатковий заробіток в інтернеті Хочу заробити в інтернеті Робота в інтернеті Шукаю роботу в інтернеті Хочу працювати в інтернеті Хороша робота в інтернеті Легка робота в інтернеті Робота для студента в інтернеті Як заробити в інтернеті Шукаю роботу в інтернеті Додатковий заробіток в інтернеті Інтернет заробіток Інтернет заробіток для студентів Реальний заробіток в інтернеті Простий заробіток в інтернеті Бізнес в інтернеті Бізнес для студентів в інтернеті Блог про заробіток в інтернеті Сайт про заробіток в інтернеті Про заробіток в інтернеті Цікавий заробіток в інтернеті Як реально заробити в інтернеті Дохід в інтернеті Заробіток для початківця в інтернеті Заробіток для новачка в інтернеті Заробити гроші в інтернеті Як заробити гроші в інтернеті Як заробити швидко гроші в інтернеті Як легко заробити гроші в інтернеті Як почати заробляти в інтернеті З чого починати заробляти в інтернеті Перші кроки заробітку в інтернеті Ефективні способи заробітку в інтернеті Гроші,заробіток,інтернет Послуги по заробітку в інтернеті микс кепитал микс кэпитал мікс кепітал новый проект зароботка зароботок в интернете социальные сети видео микс капитал работать в микс капитал работа в микс кепитал регистрация микс капитал обучения микс капитал микс капитал Россия микс капитал Украина микс капитал СНД ищу спонсора микс капитал как зарегистрироваться Микс Капитал презентации микс капитал презентація мікс капітал микс кэпитал отзывы микскепитал отзывы мікскепітал відгуки

Форма входу

ЗАКЛАДКИ

Пакет "знание всем"

Видео Микскапитал

Видео Соціальні мережі

Друзі сайту

Амріта в Україні

Партнери

Пошук